Inteligencje stacje ładowania

Wspieramy gminy w rozwoju sieci stacji ładowania

 Podążając za światowymi trendami - zajmujemy się doradztwem, sprzedażą oraz instalacją stacji ładowania samochodów elektrycznych. Doradzamy samorządom, jak dobrze zarządzać infrastrukturą ładowania i podejść do niej możliwie optymalnie, by zmaksymalizować korzyści wynikające z ich użytkowania.

Z roku na rok coraz więcej gmin decyduje się na inwestycję w stacje ładowania samochodów elektrycznych. Pojawiają się programy i dofinansowania, które ułatwiają ich budowę oraz instalację. W charge&go natomiast,oprócz pomocy w doborze stacji oraz jej instalacji, wspiera samorządy w temacie bieżącej eksploatacji infrastruktury, tak by stacje ładowania były nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Auta zeroemisyjne to nie tylko wygoda. To także cichsze miasta i ulice, mniejsze zanieczyszczenie czy tańsza logistyka. To kwestie istotne już nie tylko z punktu widzenia miejscowości turystycznych, chroniących swoje walory przyrodnicze, ale wszystkich samorządów, które dbają o jakość życia mieszkańców i odpowiadają na ich potrzeby. W dodatku coraz więcej urzędów decyduje się na wymianę floty służbowych samochodów na auta elektryczne. W tej sytuacji włączenie miasta czy gminy do sieci ładowania staje się po prostu koniecznością. 

Gminy korzystają z naszego doświadczenia w obsłudze podmiotów polskich i zagranicznych, dostarczających na polski rynek usługi ładowania samochodów elektrycznych oraz zajmujących się budową stacji ładowania dla takich pojazdów.

Ten sektor jest nam szczególnie bliski

Dlaczego będziemy odpowiedzialnym partnerem do współpracy w branży elektromobilności? Najwięcej doświadczenia zdobyliśmy w doradztwie na rzecz koncernów elektroenergetycznych oraz podmiotów, świadczących usługi z zakresu użyteczności publicznej,inwestycji energetycznych i paliwowych. Nasi specjaliści byli doradcami m.in.przy największych krajowych przetargach oraz negocjacjach przy modernizacjach infrastruktury energetycznej. Praktyka na tylu polach pozwala nam teraz dzielić się nią z naszymi klientami, oferując im najwyższy standard świadczonych przez nas usług.

Nasza pasja

Nowe szanse sektora elektromobilności wymagają kompleksowego podejścia do klienta – dlatego charge&go oferuje, poza ładowarkami i ich montażem – szeroki wachlarz usług towarzyszących, np. usługi dedykowane elektromobilności, doradztwo. Te dziedziny to nie tylko nasza codzienna praca. To nasza pasja, którą chcemy się dzielić z kolejnymi osobami,przedsiębiorstwami i instytucjami.

Auta zeroemisyjne to cichsze miasta i ulice, mniejsze zanieczyszczenie oraz tańsza logistyka. Dodatkowo samochody elektryczne są coraz częściej postrzegane jako najbardziej opłacalny środek codziennego transportu. I słusznie. Są to kwestie istotne dla wszystkich samorządów, które dbają o jakość życia mieszkańców i odpowiadają na ich potrzeby. W dodatku coraz więcej urzędów decyduje się na wymianę floty służbowych samochodów na auta elektryczne. W tej sytuacji włączenie miasta czy gminy do sieci ładowania staje się ważną potrzebą.

charge&go oferuje samorządom swoje wsparcie na każdym etapie projektu.

Szczegółowe informacje dotyczące współpracy przy gminnych inwestycjach w stacje ładowania można uzyskać pod adresem kontakt@chargeandgo.pl lub pod numerem telefonu +48 501 720 130. Zapraszamy do kontaktu.

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach

Wiadomości branżowe
Wskazówki odnośnie użytkowania
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
✌ Obiecujemy nie wysyłać spamu.