O charge & go

Bierzemy udział w kreowaniu wschodzącego rynku infrastruktury elektromobilności w Polsce. W 2022 roku uzyskaliśmy autoryzację norweskiego producenta stacji ładowania Zaptec. Wciąż ulepszamy naszą ofertę wpasowując ją w najważniejsze trendy branży, by sprostać rosnącym i zmieniającym się oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasza firma matka istnieje na rynku polskim od 1981 roku. Wieloletnie doświadczenie w współpracy z firmami na terenie kraju i za granicą zapewnia naszym klientom pewność jako rzetelnego partnera. Nasze doświadczenie w branży techniki sprężania i uzdatniania powietrza oraz eksploatacji urządzeń produkcyjnych jest solidnym fundamentem, na którym opieramy nasze podejście do realizacji kolejnych projektów.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Chętnie porozmawiamy!
Skontaktuj się z nami

Nasze podstawowe wartości

Wiedza

W nastawieniu customer oriented doradzamy w doborze najoptymalniejszego rozwiązania dla konkretnych aplikacji. Pomożemy w planowaniu logicznych i bezpiecznych rozwiązań, biorąc pod uwagę szereg czynników prawnych, wykonawczych i innych determinujących kompleksową usługę wysokiej jakości.

Bezpieczeństwo

Oferowane przez nas produkty spełniają lub przewyższają międzynarodowe normy i standardy bezpieczeństwa. Urządzenia wchodzące w skład naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów europejskich, a przed uruchomieniem, jeżeli istnieje taka konieczność, przechodzą odbiór UDT, który niezależnie potwierdza ich zgodność z wymogami formalnymi.

Innowacyjność

Stacja ładowania to nie wszystko. Naszym klientom oferujemy szereg rozwiązań systemowych uszytych na miarę ich potrzeb - chociażby takie, które automatycznie monitorują obciążenie instalacji elektrycznej, w dynamiczny sposób je równoważąc i umożliwiając maksymalne wykorzystanie dostępnej mocy przyłącza.

Kompleksowość

Zapewniamy doradztwo, weryfikację, planowanie, zakup, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny lub rozbudowę stacji ładowania. W określonym zakresie możemy również wykonać niezbędne prace budowlane.